Image
Webone About

O NAS

WMBikes to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży rowerowej. Posiadamy dwie lokalizacje w Rzeszowie, przy ulicy Krakowskiej 36 oraz główną siedzibę w Przemysłu, przy ulicy Lwowskiej 24. Jesteśmy autoryzowanym dealerem rowerów marki Cube i Haibike.

Nasza firma stawia na jakość i zadowolenie klientów, dlatego nasz zespół składa się z pasjonatów rowerów, którzy zawsze służą fachową radą i pomocą. W naszych sklepach zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu roweru, zgodnego z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Ponadto, w naszych sklepach oferujemy pełen zakres usług serwisowych, w tym autoryzowany serwis amortyzatorów marki Fox oraz serwis produktów marki Rockshock. Nasz zespół posiada nie tylko wysoką wiedzę techniczną, ale również pasję i zaangażowanie do swojej pracy, co gwarantuje pełen profesjonalizm i zadowolenie klienta.

WMBikes prowadzi również sklep internetowy pod adresem www.wmbikes.pl, oferujący szeroki asortyment akcesoriów rowerowych oraz rowerów renomowanych marek. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego roweru, a nasz zespół zawsze służy pomocą i fachową radą.

Jako firma WMBikes, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi markami w branży rowerowej, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy dumni z naszej współpracy z firmami takimi jak Cube, Haibike które oferują nie tylko wysokiej klasy rowery, ale również innowacyjne rozwiązania technologiczne.

WMBikes to firma z pasją i zaangażowaniem, zawsze gotowa do pomocy swoim klientom.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów lub do skorzystania z naszej oferty w sklepie internetowym, gdzie zawsze znajdziesz produkty najwyższej jakości i pełen profesjonalizm.

Nasi eksperci

Wieloletnie doświadczenie!

Co mówią nasi klienci?

Każdy klient jest dla nas cenny. Oto opinie niektórych naszych klientów, którzy nas wybrali.